10 lipca 2017

Podsumowanie akcji Czerwiec W RuchuWitajcie Kochani!
Część z Was widziała na naszym blogu zapowiedź tej jakże wspaniałej akcji, stworzonej przez Zuzannę Kwiatkowską . To jest ten moment, w którym podsumowujemy naszą aktywność fizyczną podczas tej akcji.

Czy udało nam się zwiększyć aktywność fizyczną w czerwcu?
Jak zwykle miałyśmy dużo planów co do naszych treningów, ale jak to z planami bywa, często legną w gruzach... Niestety tak było i tym razem. Miało być: poniedziałek-bieganie, wtorek-spacery, środa-jazda na rowerze, czwartek-jazda na rolkach, piątek-co nam wpadnie do głowy, a w weekend regeneracja sił przed poniedziałkiem i małe "słodyczowe" grzeszki. Niestety nie udało się spełnić naszych zachcianek (udały się tylko te weekendowe).
Jednak nie było tak źle jak myślicie. Może nie stosowałyśmy się za bardzo do naszych planów treningowych tak jak na początku sobie powiedziałyśmy ale dałyśmy radę choć trochę je zrealizować. 
Czasami jeździłyśmy na rolkach, na rowerze a nawet na deskorolce. Gdy nam się nudziło to poskakałyśmy na trampolinie. Nie obeszło się bez biegania, nie tylko na autobus do pracy ale także na dłuższy dystans. Wieczorne spacery też zaliczyłyśmy. Jednak wszystko było dużo częściej niż przed akcją Czerwiec W Ruchu.
Czy widać efekty naszych treningów? I po co uczestniczyłyśmy w tej akcji?
W akcji wzięłyśmy udział tylko dlatego, żeby poprawić swoją kondycję i mięśnie. Nie potrzebujemy zrzucania jakichkolwiek kilogramów. Dla nas akcja była motywacją do zwiększenia naszego zdrowego trybu życia. Wydaje nam się, że efekty po całym czerwcu w ruchu są, minimalne, nie takie jak oczekiwałyśmy, ale są. 


 Żeby nie było zdrowe odżywianie też miało swój czas podczas akcji. 

A takie widoki miałyśmy podczas spacerów  :)

Trochę zmęczone bieganiem


Szczerze mówiąc, jesteśmy z siebie dumne, że w ogóle podjęłyśmy się temu wyzwaniu i ćwiczyłyśmy przez ten miesiąc.  Na pewno nasz organizm jest nam za to wdzięczny. 


A tak ćwiczyły inne blogerki :)
Panna Kwiatkowska
Altea Leszczyńska
Speckled Fawn
Blue Cup
Radosna Chata
Ogród Życia
Matka bez lukru
Beata Hanichet
Wędrująca Ruda
Fox in the Forest
Xavi Love
Cztery kierunki świata
Szefowa podwórka
To make up world
Rodzina 2 plus 1 
Wolne obroty
Tak po prostu żyć 
Wiktoria Słota 
Ogonia 
Mama do Sześcianu

(kolarz wykonany ze zdjęć z Instagrama z hashtagiem  #czerwiecWRuchu )